Losowa Fotka

Nie możesz się zalogować?

Elektronik

Wyniki pierwszego etapu Olimpiady Technicznej na 100-lecie SEP

OlimpiadaWyniki pierwszego etapu Olimpiady Technicznej na 100-lecie Stowarzyszenia Elektryków Polskich:

1.Antoszczak Paweł

2.Dobrosielski Kacper

3.Kulikowski Adam

4.Patoka Mikołaj

5.Rodziewicz Radosław

6.Wójcik Adrian

Drugi etap - finał odbędzie się 4 lutego 2020 roku w Zespole Szkół nr 9 w Koszalinie. Godzina zostanie podana w styczniu.

Paweł Pietkiewicz

Partnerem Olimpiady Technicznej jest Hurtownia elektryczna Elektro-Centrum w Koszalinie:

Hurtowania Elektro-Centrum

Olimpiada Techniczna na 100-lecie SEP-u

Olimpiada Techniczna na 100-lecie Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Regulanmin: Pobierz

100-lecie Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Celami Olimpiady są:

1. upowszechnianie wzorców etyki zawodowej i kultury technicznej,

2. współzawodnictwo uczniów z różnych szkół,

3. nawiązywanie współpracy między szkołami,

4. zachęcenie młodzieży do poszerzania i pogłębiania wiedzy zawodowej.

Organizatorem Olimpiady jest Koło nr 5 oddziału koszalińskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich mającym siedzibę przy Zespole Szkół nr 9 im. Romualda Traugutta, ul. Jedności 9, 75-401

Spływ Kajakowy 8.06.2019 r.

splyw_kajakowy

Zaproszenie na spływ kajakowy

Koleżanki i koledzy,

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków na organizowany spływ kajakowy,  który jest planowany  dnia 8 czerwca 2019 r. (sobota).  Spływ odbędzie się na rzece Radew na trasie Mostowo – Niedalino bez względu na pogodę. W programie oprócz płynięcia kajakiem to:

- pieczenie kiełbasek w Rosnowie w towarzystwie Prezesa SEP Koszalin,

- zwiedzanie elektrowni wodnej,

- inne atrakcje

Wszystkich chętnych zapraszam do zgłoszenia się pod numerem telefonu 692 212 766 (Paweł Pietkiewicz – prezes koła nr 5). Osoby niepełnoletnie zgoda pisemna rodziców.

Chęć wzięcia udziału w spływie można zgłaszać do dnia 31 maja 2019 do godziny 13.00.

Wpisowe 45 zł dla członków SEP i 60 zł dla osób niezrzeszonych (osoby towarzyszące członków SEP) w nieprzekraczalnym terminie do 3 czerwca 2019 do Kolegi
Pawła Pietkiewicza.

Czas spotkania w Mostowie planowany jest na 8 czerwca 2018 o godz. 9.00.

Organizator:

- Koło nr 5 przy Zespole Szkół nr 9 im. Romualda Traugutta w Koszalinie „Koszaliński Elektronik”

- osoba odpowiedzialna: Kolega Paweł Pietkiewicz

Pobranie ulotki spływu: pobierz

Wyjazd do Wierzbięcina

W dniu 28 marca 2019 roku odbędzie się wycieczka zawodoznawcza do Wierzbięcina koło Słupska. Spotykamy się o godz. 7.50 na parkingu ul. Jedndości przed Amfiteatrem. Przewidywana godzina przyjazdu to 18.00.

UWAGA. Wszycy uczestnicy powinni posiadać kamizelki odblaskowe ze sobą. Zaopatrzenie we własnym zakresie!

Nowe władze Koła nr 5

Informuje, że 21 stycznia 2019 r. zostały wybrane nowe władze koła nr 5. Skarbnikiem został Mikołaj Patoka, zaś sekretarzem Grzegorz Walczak. Dotychczaswoy prezes pozostał. Nowym wybranym gratulujemy.

Paweł Pietkiewicz